Teknisk service

Triolabs serviceteam udfører teknisk service på alle instrumenter i vores portefølje, herunder teknisk produktsupport, fejlafhjælpning, installationer og planlagt vedligehold.

Bent Buron
Servicechef
buron@remove-this.triolab.remove-this.dk
Telefon +45 40649008 / +45 72 300 431

Mia Lintrup
Servicekoodinator
mia.lintrup@remove-this.triolab.remove-this.dk
Telefon +45 26852373

Claus Bundgaard
Servicetekniker
claus@remove-this.triolab.remove-this.dk

Claus Kønig Hansen
Servicetekniker
claus.konig@triolab.dk

Jesper Aasted
Servicetekniker
jesper@remove-this.triolab.remove-this.dk

Lars Skov
Servicetekniker
lars@remove-this.triolab.remove-this.dk

 

Michael Dichman
Servicetekniker
michael@remove-this.triolab.remove-this.dk

 

 

Mikkel Ewé Wegener
Servicetekniker
mikkel@remove-this.triolab.remove-this.dk

Morten Pedersen
Servicetekniker
morten@remove-this.triolab.remove-this.dk